ریاست دانشگاهه صنعتی شهدای هویزه با بیان این‌که امسال پذیرش دانشجو در دانشگاه صنعتی شهدای هویزه افزایش یافته است، عنوان‌کرد: با درخواستی که به وزارت علوم شد، ورودی دانشگاه در مهرماه سال جاری به دو برابر افزایش یافت. همچنین با افزایش پذیرش، امکانات دانشگاه نیز افزایش داشته و در این مدت 9 کارگاه و آزمایشگاه تجهیز شده است.
ریاست دانشگاه صنعتی شهدای هویزه به درخواست راه‌اندازي رشته‌هاي جديد اشاره و بیان کرد: در حال حاضر وزارت علوم در افزایش رشته‌های دانشگاه‌ها دقت بیشتری به كار مي‌برد. به همین جهت فراخوان جذب هیات علمی چند رشته جدید را صادر کردیم تا متناسب با ظرفیت علمی، این رشته‌ها را در دانشگاه راه‌اندازی کنیم و در این زمینه درخواست ایجاد رشته‌های مهندسی شیمی، مهندسی پزشکی در دو گرایش بیومکانیک و بیوالکتریک، مهندسی صنایع، مهندسی کامپیوتر و ریاضی کاربردی در دانشگاه صنعتی به وزارت علوم ارایه شده است که در صورت جذب هیات علمی، امیدواریم پذیرش دانشجو در رشته ریاضی کاربردی را در تکمیل ظرفیت داشته باشیم.
دکتر نقره‌آبادی با بیان این‌که دانشگاه صنعتی در حال حاضر 8 هیات علمی دارد، اظهارکرد: تا سه ماه آینده اعضای هیات علمی به 13 عضو افزایش خواهد یافت. همچنین پیگیر آن هستیم که مشکلات جذب هیات علمی در دانشگاه را برطرف کنیم و تلاش می‌کنیم اعضای هیات علمی دانشگاه را از دانشگاه‌های با کیفیت جذب کنیم.

در مجموعه : Latest News , News Archive
تاریخ نگارش : November 23, 2015