صفحه‌ی اصلی ‌ ‌‌/ ‌ ‌‌ معاونت دانشجویی

● خبر‌ها

قابل‌توجه دانشجویان متقاضی دریافت وام‌های صندوق رفاه دانشجویان نیم‌سال دوم ۱۴۰۲-۱۴۰۳

باتوجه‌به بخش‌نامۀ صندوق رفاه دانشجویان مبنی بر پرداخت وام با اولویت دانشجویان مستعد کم‌بضاعت، بدین‌وسیله زمان‌بندی نام‌نویسی وام‌های ضروری، ودیعۀ مسکن متأهلی و شهریه اعلام می‌شود.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

وام تحصیلی نیمسال دوم 1403-1402

به اطلاع دانشجویان متقاضی وام تحصیلی صندوق رفاه دانشجویی نیمسال دم 1403-1402 جهت ثبت درخواست وام می توانند از تاریخ 1 اسفند 1402 لغایت 31 فروردین 1403 به سامانه صندوق رفاه مراجعه و نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند.

۳۰ بهمن ۱۴۰۲

اولین نشریه انجمن علمی مکانیک منتشر شد

انجمن علمی مکانیک دانشگاه صنعتی شهدای هویزه اولین شماره از نشریه خود را منتشر کرد. حمید چشم پاک دبیر انجمن هدف از انتشار این نشریه را معرفی موضوعات و بحث های روز و مورد نیاز دانشجویان این رشته دانست و آن را برای دانشجویان نو ورود مقدمه ای برای شناخت رشته مهندسی مکانیک عنوان کرد.

۹ آبان ۱۴۰۲

ثبت نام وام دانشجویی نیمسال اول سال تحصیلی 1403-1402

به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند فرایند ثبت درخواست وام دانشجویی برای نیمسال اول سال تحصیلی 1403-1402 از تاریخ 1402/08/01 آغاز و تا تاریخ 1402/09/01 به شرح مبالغ و زمان بندی مذکور در فایل پیوست ادامه خواهد داشت. مقتضی است دانشجویان عزیز در بازه زمانی تعیین شده برای هر وام به نشانی https://refah.swf.ir مراجعه و نسبت به ثبت درخواست وام مورد نیاز خود اقدام نمایند.

۹ آبان ۱۴۰۲

شروع کلاس‌های درس از سوم مهرماه امسال

به اطلاع دانشجویان دانشگاه صنعتی شهدای هویزه می‌رساند، با توجه به تعطیلی روز دوم مهرماه و اعلام وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری، زمان شروع کلاس‌های نیم‌سال اول سال ۱۴۰۲، (به جز ورودی‌های کارشناسی جدید که نیمه مهرماه خواهد بود) از روز دوشنبه سوم مهرماه می‌باشد.

۶ مهر ۱۴۰۲

برگزاری مسابقۀ دانشجویی با موضوع «گفت‌وگوی سلامت»

ارتقای عادت های مطالعه ی موثر