صفحه‌ی اصلی ‌ ‌‌/ ‌ تبریک سال تحصیلی ۴۰۳ - ۴۰۲

دکتر عبدالمجید لباب پور ریاست محترم دانشگاه صنعتی شهدای هویزه در پیامی آغاز سال تحصیلی جدید را تبریک گفت

بسم الله الرحمن الرحیم
به گزارش روابط عمومی در این پیام آمده است:
مفتخرم بهار تحصیلی نو را به همه شما دانشجویان، اساتید و کارکنان ارجمند دانشگاه صنعتی شهدای هویزه تبریک و شاد باش بگویم. همه شما که اخیرا به جمع این دانشگاه پیوسته‌اید یا سال هاست عضو این خانواده بوده اید، افتخاری است که بهار علم ودانش را با شما آغاز کنیم.
ما مفتخریم که تابستان امسال ۳۱ نفر از دانشجویان این دانشگاه فارغ التحصیل شدند. برخی از آنها موفق شدند در آزمون‌ ارشد دانشگاه های معتبر کشور و آزمون های استخدامیی مختلف دولتی وخصوصی پذیرفته شوند تعدادی از آن‌ها نیز فعالیت‌های اقتصادی تخصصی دیگری را برگزیده‌اند وبرخی به مقامات ورزشی مهمی دست یافته‌اند. من از همین‌جا به همه این عزیزان تبریک عرض می کنم که از این دانشگاه توانستند به موفقیت های با ارزشی دست یابند.
درسال تحصیلی نو تلاش خواهیم کرد فرصت‌های پیشرفت و رشد بیشتری برای همه دانشجویان در حوزه های گوناگون علمی، مهارت‌های اشتغالزا و مهارت‌های اجتماعی و فرهنگی فراهم آوریم و در مسیر تحقق اهداف بلند دانشجویان که انرژی و ایده‌های جدیدی به دانشگاه هدیه می دهند گام برداریم والبته چالش‌های متعددی نیز در پیش رو داریم. ما برنامه‌هایی در زمینه رفاه دانشجویی و حوزه‌های آموزش، مهارت آموزی واشتغال دانشجویان را طراحی کرده ایم که دانشجویان ما در این دانشگاه و کشور را به چالش می‌کشند. بنده از مشارکت همه شما دانشجویان، اساتید و کارمندان محترم دانشگاه صنعتی شهدای هویزه در مقابله با چالش‌ها و رفع نقص‌ها و نیز ترویج فرهنگ احترام و ارزش‌های دینی تشکر و سپاسگزاری می کنم. آرزو دارم سال تحصیلی نو، سالی پر از موفقیت، سلامت و شادابی برای همه شما عزیزان باشد.
عبدالمجید لباب پور
رئیس دانشگاه صنعتی شهدای هویزه

‌ ‌