با سلام

یکی از اساسی ترین نیازها برای دانشگاه تامین فضای مناسب آموزشی، پژوهشی، و فرهنگی – رفاهی است در همین راستا جهت ارتقای سطح کیفی دانشگاه اقدامات و رایزنی های اساسی برای ساخت و ساز در مکان اصلی را آغاز نموده ایم، امید است دانشگاه صنعتی شهدای هویزه با حمایت و مشارکت خیرین و به کار بستن عزم ملی و جهادی همگان گام های مثبتی در این راه بردارد. رسیدن به این مهم نه تنها موجبات پیشرفت شهرستان و استان را در پی خواهد داشت بلکه باقیات الصالحاتی است که ثواب اخروی را برای نیکوکاران به همراه خواهد داشت.

از اینرو در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و بهره گیری از ظرفیت ها مادی و معنوی خیرین امیدوار هستیم به زودی شاهد راه اندازی بنیاد حامیان دانشگاه صنعتی شهدای هویزه باشیم.

از آنجا که آموزش عالی مکانیزم های تشویقی برای خیرین (تسهیلات بانکی و مالیاتی) و دانشگاههایی که در این زمینه فعالیت می کنند در نظر گرفته است مسلماً گام نهادن در این مسیر پیشرفتی دو چندان برای دانشگاه در پی خواهد داشت.

در پایان نظر به نام گذاری پانزدهم ماه مبارک رمضان، روز تولد کریم اهل بیت، روز ولادت امام حسن مجتبی (ع) به نام خیرین آموزش عالی طی مراسمی از تمامی نیکوکاران و عزیزانی که در این مسیر همراه و همگام دانشگاه صنعتی باشند تقدیر و تشکر به عمل خواهد آمد.

تلفن: ۲۴-۳۶۷۵۱۰۲۱ (۰۶۱)

نمابر: ۳۶۷۵۱۰۲۰ (۰۶۱)