صفحه‌ی اصلی ‌ ‌‌/ ‌ ‌‌اخبار و رویداد‌ ها

● خبرها

● اطلاعیه‌ها و رویدادها

مراسم تشییع شهید محمدرضا سبحانی

به اطلاع دانشجویان، اساتید و کارکنان می رساند مراسم تشیع لاله‌ایی از تبار عشق،شور و شعور و از جنس عاشوراییان شهید محمدرضا سبحانی روز شنبه هفتم بهمن ماه 1402 ساعت 8:30 صبح از میدان امام خمینی (ره) به سمت مرکز حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس برگزار خواهد شد. امید است با حضور حماسی و کم‌نظیر در مراسم تشییع وداع با پیکر مطهر و آسمانی قدردان فداکاری ها و رشادت‌های آن برای این سرزمین پاک باشیم.

۵ بهمن ۱۴۰۲

اطلاعیه تمدید نیمسال دوم ۱۴۰۲-۱۴۰۳ دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی

با سلام و درود فراوان، به پیوست دستورالعمل ثبت درخواست برای تمدید نیمسال دوم ۱۴۰۲-۱۴۰۳ برای دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی که در سنوات مجاز تحصیلی موفق به اتمام دوره تحصیل نگردیده‌اند ارسال می‌گردد. این دانشجویان می‌توانند از تاریخ سه شنبه چهاردهم آذرماه لغایت شنبه دوم دی ماه از طریق «سامانة الکترونیکی آموزش» در بخش درخواست‌های تمدید نیمسال، درخواست خود را ثبت نمایند.
لازم به ذکر است، پس از تاریخ مذکور دسترسی به سامانه برای دانشجویان قطع گردیده و امکان ثبت درخواست برای آن‌ها وجود نخواهد داشت.

۲۲ آذر ۱۴۰۲

برگزاری نشست کتابخوان

مدیریت امور فرهنگی و اجتماعی به مناسبت هفته کتاب برگزار می کند:
از دانشجویان گرامی دعوت می شود در اولین نشست کتاب خوان به مناسبت هفته کتاب و به همت مدیریت امور فرهنگی و اجتماعی برگزار می شود شرکت نمایند. در این نشست تجربه های کتاب خوانی با حاضرین به اشتراک گذاشته می شود. لذا دانشجویانی که مایل به ارائه تجربه خود در این نشست هستند به امور فرهنگی و اجتماعی جناب آقای جلالی مراجعه یا در روبیکا پیام دهند.
زمان برگزاری: سه شنبه ساعت ۱۱

۲۷ آبان ۱۴۰۲

برگزاری مسابقۀ بزرگ عکاسی به مناسبت روز فرهنگ عمومی در خوزستان

دبیرخانۀ شورای فرهنگ عمومی استان خوستان، مسابقۀ بزرگ عکاسی با عنوان «جلوه‌های تصویری فرهنگ عمومی در خوزستان» را برگزار می‌کند.
علاقه‌مندان پس از مطالعۀ اهداف و محورهای اشاره شده در پوستر جشنواره، می‌توانند آثار خود را به همراه مشخصات کامل به نشانی اهواز، امانیه، خیابان فلسطین، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، دبیرخانۀ شورای فرهنگ عمومی استلان خوزستان ارسال و یا به پست الکترونیک khz,۱۳۹۹.fe@gmail.com ارسال نمایند.
آخرین مهلت ارسال آثار: ۱۵/۰۹/۱۴۰۲

۲۵ آبان ۱۴۰۲

بیست و ششمین دوره ازدواج دانشجویی در قالب طرح ملی همسفر تا بهشت

نام‌نویسی بیست و ششمین دوره ازدواج دانشجویی در قالب طرح ملی همسفر تا بهشت (سفر مشهد مقدس) ویژۀ دانشجویان متاهل با تاریخ عقد از اول فروردین‌ماه ۱۴۰۱ تا ۳۰ مهرماه ۱۴۰۲ آغاز شد.

شرایط نام‌نویسی: دانشجو بودن حداقل یکی از زوجین در تاریخ رسمی عقد (نه دانشجو بودن در زمان نام‌نویسی)
مهلت نام‌نویسی: هشتم تا ۳۰ آبان ماه ۱۴۰۲
تاریخ سفر: ۷ آذرماه تا ۲۲ اسفندماه ۱۴۰۲ (به انتخاب زوجین)
برای نام‌نویسی به نشانی http://ezdevaj.nahad.ir مراجعه نمایید.

۸ آبان ۱۴۰۲

ثبت نام حضوری پذیرفته شدگان کنکوری سراسری

ضمن عرض خیر مقدم و تبریک به پذیرفته شدگان آزمون سراسری کارشناسی سال تحصیلی ۱۴۰۳- ۱۴۰۲، که ثبت نام آنلاین انجام داده اند: ثبت نام حضوری نیمسال تحصیلی اول، روز دوشنبه مورخ ۱/ ۸/ ۱۴۰۲ ( اول آبان ماه) لغایت چهارشنبه ۳/ ۸ /۱۴۰۲ اعلام می گردد. پذیرفته شدگان گرامی جهت ثبت نام حضوری به دانشگاه صنعتی شهدای هویزه واقع در سوسنگرد کوی ۱۱۲ هکتاری ، خیابان امام حسین (ع) مراجعه نمایند.

۲۶ مهر ۱۴۰۲

برگزاری کارگاه آموزش نرم افزار سالیدورک در دانشگاه صنعتی شهدای هویزه

انجمن علمی دانشجویی مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی شهدای هویزه، کارگاه آموزش «نرم‌افزار سالیدورک را برگزار می‌کند. این کارگاه از هفته دوم آبان ماه به مدت ۸ ساعت آموزش مقدماتی و با تدریس امیرحسین کمایی برگزار می‌شود. گفتنی است علاقه‌مندان می‌توانند جهت نام‌نویسی و کسب آگاهی بیشتر به شماره ۰۹۳۰۰۸۰۹۵۶۳ ، پیام ارسال کنند. در پایان این دوره، گواهی معتبر اعطا می‌شود.

۲۶ مهر ۱۴۰۲

قابل توجه پذیرفته‌شدگان کنکور سراسری سال ۱۴۰۲-۱۴۰۳

ضمن تبریک بابت قبولی در مقطع کارشناسی پیوسته دانشگاه صنعتی شهدای هویزه در سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۳، بدین‌وسیله به اطلاع می‌رساند جهت انجام مراحل ثبت نام اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان نو ورود را به دقت مطالعه فرمایید. در این اطلاعیه جزئیات کامل ثبت نام درج شده است.
تذکر مهم:
امکان ثبت نام برای پذیرفته شدگانی که فاقد مدرک لازم هستند یا دروس مردودی داشته و دیپلم خود را دریافت نکرده، وجود ندارد.

۱۷ مهر ۱۴۰۲

تقاضای میهمانی و انتقال سال تحصیلی ۱۴۰۳ - ۱۴۰۲

به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند دانشجویان متقاضی میهمانی و انتقال به دانشگاه های شیراز، خلیج فارس، باهنر کرمان، صنعتی امیر کبیر و شهید بهشتی برای سال تحصیلی ۱۴۰۳ - ۱۴۰۲ را دارند صرفا اردیبهشت ماه و از طریق سامانه سجاد اقدام نمایند. لذا دانشجویان گرامی از ارسال درخواست های خارج از سامانه خودداری نمایید بدیهی است به درخواست خارج از سامانه ترتیب اثر داده نخواهد شد.

۱۶ مهر ۱۴۰۲

برگزاری کارگاه آموزشی تلفیق علم و صنعت

به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند انجمن علمی مهندسی برق دانشگاه صنعتی شهدای هویزه در نظر دارد کارگاهی با عنوان تلفیق علم با صنعت برگزار نماید لذا دانشجویان علاقمند به شرکت در این کارگاه می توانند نام و نام خانوادگی خود را در روبیکا و یا ایتا به شماره ۰۹۱۶۲۵۴۰۸۵۶ ارسال نمایند.
همچنین لازم به ذکر است کسانی که در این کارگاه حضور داشته باشند، در اردوهاي علمی از اولویت انتخابی بیشتری بر خوردارند.

۱۱ مهر ۱۴۰۲

ثبت نمرات کارآموزی و کارورزی

به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند مطابق تبصره الحاقی به ماده ۱۵ آیین نامه و شیوه نامه آموزشی (۱۳۹۷) مهلت ثبت موقت نمرات كارآموزی و كارورزی تابستان از ۲۳ تا ۳۰ مهرماه تعیین می شود. لذا دانشجویان لازم در تاریخ اعلام شده جهت ثبت نمرات خود پیگیری لازم را انجام دهند.

۱۱ مهر ۱۴۰۲

شروع کلاس‌های درس از سوم مهرماه امسال

به اطلاع دانشجویان دانشگاه صنعتی شهدای هویزه می‌رساند، با توجه به تعطیلی روز دوم مهرماه و اعلام وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری، زمان شروع کلاس‌های نیم‌سال اول سال ۱۴۰۲، (به جز ورودی‌های کارشناسی جدید که نیمه مهرماه خواهد بود) از روز دوشنبه سوم مهرماه می‌باشد.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲

قابل توجه پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد

به اطلاع پذیرفته‌شدگان مقاطع کارشناسی ارشد ۱۴۰۲ می‌رساند، چنانچه در تاریخ ۲۶ تا ۲۹ شهریورماه موفق به نام‌نویسی حضوری و تحویل مدارک نشدند، می‌توانند در روزهای چهارم و پنجم مهرماه در ساعات اداری برای انجام مرحلۀ نام‌نویسی حضوری و تحویل مدارک به دانشکده مربوطه مراجعه کنند.
مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه

۲۸ شهریور ۱۴۰۲

پذیرفته‌شدگان کارشناسی ارشد

ضمن عرض تبریک و خوشامدگویی به پذیرفته‌شدگان دورۀ کارشناسی ارشد سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۳ در دانشگاه شهید چمران اهواز، به آگاهی می‌رساند که نام‌نویسی سیستمی از پذیرفته‌شدگان از تاریخ ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ لغایت ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ مطابق اطلاعیه زیر به‌صورت غیرحضوری انجام می‌شود.

۱۸ شهریور ۱۴۰۲

برگزاری آیین راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه

دانشگاه صنعتی شهدای هویزه به همراه مردم شریف سوسنگرد در راهپیمایی ۲۲ بهمن روز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی حضور خواهند داشت.
از دانشجویان گرامی، همکاران محترم هیئت علمی و یاوران علمی تقاضا می‌نماید در این حماسه ملی حضور بهم رسانند
محل تجمع: میدان امام خمینی (ره)
ساعت ۹ صبح
روابط عمومی دانشگاه صنعتی شهدای هویزه

۲۲ بهمن ۱۴۰۱

اطلاعیه فوری

به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند ، حضور و غیاب کلاسها در ترم جاری بصورت سامانه ای و روزانه توسط اساتید ارجمند صورت میگیرد و سامانه بطور خودکار پس از ۳ جلسه غیبت درس را حذف می نماید. لذا شایسته است دانشجویان گرامی بصورت منظم در جلسات درسی حضور یابند.

۱۸ بهمن ۱۴۰۱

برگزاری جشنواره فرهنگی و ورزشی پدر و پسر

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی شهدای هویزه ، جشنواره فرهنگی و ورزشی پدر و پسر به مناسبت میلاد امام علی (ع) و روز پدر در جنگل عفلوگ برگزار شد. این جشنواره که به همت هیات ورزش های همگانی شهرستان دشت آزادگان و همکاری امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه برگزار شد هدف از برگزاری این جشنواره ترویج ورزش همگانی و شادی و تشویق خانواده ها برای حضور در میادین ورزشی است تا خانواده ها در محیطی با نشاط با ورزش آشتی کنند.

۱۴ بهمن ۱۴۰۱

به‌روزرسانی سامانه‌ی صندوق رفاه دانشجویان و ارائه‌ی خدمات پس از به‌رورسانی

اطلاع دانشجویان محترم می‌رساند، به‌منظور به‌روزرسانی اطلاعات و انتقال به سامانه‌ی جدید، سامانه‌ی فاز دو صندوق رفاه دانشجویان به همراه پورتال دانشجویی از تاریخ ششم بهمن‌ماه امسال به مدت ۱۵ روز از دسترس خارج خواهد شد و در این مدت همه‌ی عملیات های مرتبط به صورت موقت متوقف و پس از انتقال به سامانه‌ی جدید هرگونه عملیات جدید و یا ادامه اقدامات سامانه‌ی صرفا از طریق سامانه‌ی یکپارچه‌ی خدمات رفاهی از سرگرفته می‌شود.

۵ بهمن ۱۴۰۱

ثبت نام خوابگاه دانشجویی نیمسال دوم ۴۰۲ - ۴۰۱

به اطلاع می رساند با توجه شروع نیمسال دوم و محدود بودن ظرفیت خوابگاه دانشجویی، دانشجویانی که درخواست اسکان در خوابگاه را دارند می توانند حداکثر تا روز شنبه ۱ بهمن ۱۴۰۱ نسبت به تکمیل فرم درخواست خوابگاه دانشجویی و ارسال آن به شماره ۰۹۳۳۴۳۵۸۰۹۳ از طریق کانال روبیکا اقدام کنند. .

۲۸ دی ۱۴۰۱