صفحه‌ی اصلی ‌ ‌‌/ ‌ ‌‌اخبار و رویداد‌ ها

● خبرها

● اطلاعیه‌ها و رویدادها

برگزاری آیین راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه

دانشگاه صنعتی شهدای هویزه به همراه مردم شریف سوسنگرد در راهپیمایی ۲۲ بهمن روز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی حضور خواهند داشت.
از دانشجویان گرامی، همکاران محترم هیئت علمی و یاوران علمی تقاضا می‌نماید در این حماسه ملی حضور بهم رسانند
محل تجمع: میدان امام خمینی (ره)
ساعت ۹ صبح
روابط عمومی دانشگاه صنعتی شهدای هویزه

جمعه ، ۲۱ بهمن ۰۱

برگزاری جشنواره فرهنگی و ورزشی پدر و پسر

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی شهدای هویزه ، جشنواره فرهنگی و ورزشی پدر و پسر به مناسبت میلاد امام علی (ع) و روز پدر در جنگل عفلوگ برگزار شد. این جشنواره که به همت هیات ورزش های همگانی شهرستان دشت آزادگان و همکاری امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه برگزار شد هدف از برگزاری این جشنواره ترویج ورزش همگانی و شادی و تشویق خانواده ها برای حضور در میادین ورزشی است تا خانواده ها در محیطی با نشاط با ورزش آشتی کنند.

جمعه ، ۱۴ بهمن ۰۱

اطلاعیه فوری

به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند ، حضور و غیاب کلاسها در ترم جاری بصورت سامانه ای و روزانه توسط اساتید ارجمند صورت میگیرد و سامانه بطور خودکار پس از ۳ جلسه غیبت درس را حذف می نماید. لذا شایسته است دانشجویان گرامی بصورت منظم در جلسات درسی حضور یابند.

سه شنبه ، ۱۸ بهمن ۰۱

‌ به‌روزرسانی سامانه‌ی صندوق رفاه دانشجویان و ارائه‌ی خدمات پس از به‌رورسانی

به اطلاع دانشجویان محترم می‌رساند، به‌منظور به‌روزرسانی اطلاعات و انتقال به سامانه‌ی جدید، سامانه‌ی فاز دو صندوق رفاه دانشجویان به همراه پورتال دانشجویی از تاریخ ششم بهمن‌ماه امسال به مدت ۱۵ روز از دسترس خارج خواهد شد و در این مدت همه‌ی عملیات های مرتبط به صورت موقت متوقف و پس از انتقال به سامانه‌ی جدید هرگونه عملیات جدید و یا ادامه اقدامات سامانه‌ی صرفا از طریق سامانه‌ی یکپارچه‌ی خدمات رفاهی از سرگرفته می‌شود.

سه شنبه ، ۱۱ بهمن ۰۱