http://shhut.ac.ir/?page_id=692

پیام مدیر گروه مهندسی مکانیک دانشگاه

اطلبو العلم من المهد الی اللحد

با نام بزرگ سازنده و تدبیرکننده هستی، همو را شاکریم که توفیق خدمت را در یک محیط پاک و مقدس؛ سرزمین نام ­آوران شهید و شهدای دانشجو، برایمان روزی کرده تا در کنار جویندگان دانش، پارسایی، معرفت و سازندگی همراه باشیم. دانشجویان عزیزی که با صرف گوهر والای وجود و هزینه گرانبهای زمان و جوانی خود رنج آموختن را برای ساختن کشور و زادبوم خویش، ایران اسلامی عزیزمان، هموار کرده اند.

ما، در گروه آموزشی مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی شهدای هویزه با کمال افتخار، همکاری اساتید دانشمند و نخبگانی را با خود داریم که با شور جوانی و شعور مسئولیت ­پذیری نشاط آموختن را با سرانگشت مهارت و تخصص در هم آمیخته و جان تشنگان علم را سیراب می­ نمایند. در دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد پذیرای دانشجویان فهیم در طی دوره تحصیلی خواهیم بود تا با تنوعی از دروس، گرایش­ها و تخصص­ها اهداف پیش­ بینی شده آموزشی و پژوهشی را به پیش چشم آوریم و البته توفیق خواهیم داشت که با عنایت حضرت باری تعالی، همراهی و مساعدت همکاران غیر هیات علمی و کارکنان خدوم، ساعی و زحمتکش را داشته باشیم. هدف غایی مجموعه دانشگاه به طور اعم و گروه آموزشی به طور اخص، تربیت مهندسان و آینده ­سازان ایران عزیز با کسب مهارت­های فکری، محاسباتی و عملیاتی و تعاون براساس برنامه پیش ­بینی ­شده به نحو مطلوب است تا از این رهگذر افتخاری برای خود، خانواده و دانشگاه باشند.

در پایان ضمن تشکر از دانشجویان محترمی که این دانشگاه را برای تحصیل انتخاب کرده ­اند و با قدردانی از مساعدت­های همکاران بزرگوار هیات علمی و سپاس از زحمات بی ­شائبه کارکنان گرامی، به پیشگاه خدای بزرگ سجده شکر می­گذارم که توفیق خدمت و همراهی با این مجموعه بی ­نظیر را برایمان مهیا نموده است.

مدیر گروه مهندسی مکانیک

دکتر ناصر صادقیان