‌ به اطلاع پذیرفته‌شدگان مقاطع کارشناسی ارشد ۱۴۰۲ می‌رساند، چنانچه در تاریخ ۲۶ تا ۲۹ شهریورماه موفق به نام‌نویسی حضوری و تحویل مدارک نشدند، می‌توانند در روزهای چهارم و پنجم مهرماه در ساعات اداری برای انجام مرحلۀ نام‌نویسی حضوری و تحویل مدارک به دانشکده مربوطه مراجعه کنند. ‌ ‌ ‌ ‌ دکتر لباب پور در گفتگو با روابط عمومی : خط مشی و منش زندگی و رشادت های شهدای هویزه را راهنمای حرکت درانجام ماموریت هایمان قرار می دهیم

● خبر‌ها

شروع کلاس‌های درس از سوم مهرماه امسال

به اطلاع دانشجویان دانشگاه صنعتی شهدای هویزه می‌رساند، با توجه به تعطیلی روز دوم مهرماه و اعلام وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری، زمان شروع کلاس‌های نیم‌سال اول سال ۱۴۰۲، (به جز ورودی‌های کارشناسی جدید که نیمه مهرماه خواهد بود) از روز دوشنبه سوم مهرماه می‌باشد.

پنج‌شنبه ، ۳۰ شهریور ۰۲

قابل توجه پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد

به اطلاع پذیرفته‌شدگان مقاطع کارشناسی ارشد ۱۴۰۲ می‌رساند، چنانچه در تاریخ ۲۶ تا ۲۹ شهریورماه موفق به نام‌نویسی حضوری و تحویل مدارک نشدند، می‌توانند در روزهای چهارم و پنجم مهرماه در ساعات اداری برای انجام مرحلۀ نام‌نویسی حضوری و تحویل مدارک به دانشکده مربوطه مراجعه کنند.
مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه

سه شنبه ، ۲۸ شهریور ۰۲

برگزاری کارگاه آموزشی تلفیق علم و صنعت

به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند انجمن علمی مهندسی برق دانشگاه صنعتی شهدای هویزه در نظر دارد کارگاهی با عنوان تلفیق علم با صنعت برگزار نماید لذا دانشجویان علاقمند به شرکت در این کارگاه می توانند نام و نام خانوادگی خود را در روبیکا و یا ایتا به شماره ۰۹۱۶۲۵۴۰۸۵۶ ارسال نمایند.
همچنین لازم به ذکر است کسانی که در این کارگاه حضور داشته باشند، در اردوهاي علمی از اولویت انتخابی بیشتری بر خوردارند.

جمعه ، ۱۵ اردیبهشت ۰۲

تقاضای میهمانی و انتقال سال تحصیلی ۱۴۰۳ - ۱۴۰۲

به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند دانشجویان متقاضی میهمانی و انتقال به دانشگاه های شیراز، خلیج فارس، باهنر کرمان، صنعتی امیر کبیر و شهید بهشتی برای سال تحصیلی ۱۴۰۳ - ۱۴۰۲ را دارند صرفا اردیبهشت ماه و از طریق سامانه سجاد اقدام نمایند. لذا دانشجویان گرامی از ارسال درخواست های خارج از سامانه خودداری نمایید بدیهی است به درخواست خارج از سامانه ترتیب اثر داده نخواهد شد.

دوشنبه ، ۲۱ فروردین ۱۴۰۲

رویدادها

نخستین دوره خود پیشرفت سازی

وزارت عتف طرح «دستیار فناوری» را اجرا می‌کند

برگزاری کارگاه های هفته پژوهش